PŘIHLÁŠKA A REZERVACE MÍSTA

na kurzy Zdravá záda v Ostravě

UPOZORNĚNÍ

DŮLEŽITÉ: Snažím se být férový, takže předem upozorňuji na to, že:

obchodní podmínky a ochrana osobních údajů

COVID 19: účast na cvičení je možná jen dle současných nařízení (očkovaní s certifikátem nebo platný test na protilátky)

 

❌Uhrazené kurzovné ani jeho část není možné vracet podle § 1837 písm. j) NOZ.

❌Uhrazené kurzovné ani jeho část nelze převádět do následujícího kurzu.

❌Nevychozené lekce není možno převádět do následujícího kurzu a požadovat snížení kurzovného za nový kurz.

 

✅Jestli bude uhrazený kurz zrušený z mé strany (nemoc), samozřejmě vám kurzovné vracím v plné výši (zrušení před začátkem kurzu) nebo jeho poměrnou část (když již kurz probíhá a vy máte část lekcí odcvičených)

✅Pokud zameškáte lekce z důvodu nemoci a jiných nepředvídatelných událostí, máte možnost si tyto lekce nahradit v rámci platnosti uhrazeného kurzu, do jeho ukončení.  

 

👉V případě nařízení nošení ochrany nosu a úst (například roušky) při sportovních aktivitách v průběhu kurzu nemá vliv na vrácení kurzovného a budeme ve cvičení pokračovat.

👉V případě mimořádného opatření o zákazu pořádání sportovních aktivit bude cvičení přerušeno. Kurzovné se v tomto případě nevrací, ale posouvá se na dobu znovuotevření (vláda umožní konání skupinových lekcí)

Pokud souhlasíte, vyplňte prosím rezervační formulář.

Přihláška na kurz Zdravá záda

ANO, splňuji nebo v době kurzu budu splňovat podmínky nařízení vládou ohledně možnosti cvičení uvnitř (certifikát o očkování, test na protilátky)