Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek s použitím souborů Cookies souhlasíte. Více informací

Jsou klienti spokojeni

se všemi kurzy, které vedu jako 👉 trenér pro zdravá záda, 👉 trenér tai chi a 👉 trenér čchi kung?

...syna záda nebolí a i já pociťuji úlevu a zklidnění

Začala jsem chodit na cvičení původně kvůli synovi, který začal mít po rychlém růstu v pubertě problémy s bolestí zad. Začali jsme Čchi-kungem a teď jsme vyzkoušeli cvičení pro zdravá záda.

Po půl roce cvičení už syna záda nebolí a i já pociťuji úlevu a zklidnění po celodenním sezení a stresech v kanceláři. Marcel je velmi trpělivý a obětavý učitel, který se individuálně věnuje každému žákovi. Cvičení u něj je pohoda a můžu jej jen doporučit.

Ing. Jana Urbančíková ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

...cvičení s Marcelem je skvělé

Cvičení s Marcelem je skvělé. Několik let jsem hledala náhradu, za svého dřívějšího cvičitele.

Prošla jsem několik cvičení. Žádné cvičení se tomu nepodobalo, až TOTO.

Velice všem doporučuji!!! 

MUDr. Radomíra Ožanová ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

...mi přineslo pozitivní zlepšení problémů s psychikou

Vážení přátelé, cvičení s Marcelem mi přineslo pozitivní zlepšení problémů s psychikou i fyzickým zdravím. Perfektní atmosféra a přístup Marcela jsou hlavní důvody, proč toto cvičení navštěvuji. Doporučuji všem věkovým skupinám pro řešení oblastí - pohyb a psychika.

Ing. Jan Czernin ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

...jsem zaznamenala úlevu od bolesti krční i bederní páteře

Po padesátce jsem si začala uvědomovat, že potřebuji zvolnit a udělat něco pro své zdraví. Náhodou se ke mně dostal článek o tom, jak tai-chi a podobná cvičení kladně ovlivňují nejen tělesnou kondici, ale i tu duševní.

Hledala jsem proto ve svém okolí, kde bych mohla cvičení vyzkoušet a volba padla na Marcela.

Jeho individuální trenérský přístup mi opravdu sedl. Už po pár týdnech jsem zaznamenala úlevu od bolesti krční i bederní páteře a našla jsem si i nové přátele ve věku 20 - 65 let.

Lenka Goralčíková ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

...pomohlo mi uklidnit bolest ramene

S Marcelem cvičím několik měsíců. Je velice trpělivý a dokáže lidem cvičení přizpůsobit na míru. Dbá na to, aby lidi cvičení bavilo.

Tai-chi mi pomáhá proti bolestem v kříži a pomohlo mi uklidnit bolest ramene. Rovněž mohu doporučit jako doplňkové cvičení ke sportů. Hraju florbal, dost běhám a snažím se posilovat a po hodině tai-chi se cítím uvolněný a přitom namáhám sval, o kterých jsem dříve snad ani nevěděl.

Mohu vřele doporučit..

Bc. Matěj Pechlát ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

...bych byla na tom zdravotně daleko hůře než jsem

Na každé cvičení se těším. Na Marcelových kurzech jsem poznala spoustu úžasných lidí. Na tyto kurzy mne před mnoha lety přivedla zvědavost a pak už jsem nehledala nic jiného.

Marcel si stále rozšiřuje oblasti, ze kterých lze čerpat a tyto nové poznatky a sestavy nám pak předává.

Zdravotní benefity tai-chi i čchi-kung se podepisují na těle. Nebýt těchto cvičení, asi bych byla na tom zdravotně daleko hůře než jsem.

Za sebe dávám Marcelovi i cvičení jedničku.

Ing. Dana Čimburová ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

...celkový klid, odpočinek , radost z pohybu

Celkový přístup Marcela jako trenéra i jako člověka mne oslovil. Jeho individuální přístup ke klientovi, tak práce se skupinou mi přinesla celkový klid, odpočinek , radost z pohybu , pocit , že dělám něco příjemného a dobrého pro sebe.

Marcel je profík , který má přehled , zkušenosti a znalosti. Oceňuji i to, že je možno si první lekci vyzkoušet zadarmo a zjistit tak, zda-li průběh lekce, výuka i vzájemné energie trenér-klient jsou v souznění..

Děkuji za tato milá setkávání a těším se na další lekce Tai chi pod jeho vedením. Vřele mohu každému doporučit

Linda Michnnová ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

...je velmi ochotný, vstřícný

Již šestým rokem navštěvuji cvičení taiji vedená panem Marcelem Malcem. Tato cvičení jsou vedená na velmi profesionální úrovni, pan Malec je velmi ochotný, vstřícný a v mnoha případech velmi trpělivý.

Velmi moc děkuji za jeho přístup a doporučuji všem zájemcům o cvičení taiji návštěvu těchto jeho kurzů. 

Josef Kratochvíl ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

...cvičení pomohlo na karpální tunel a rameno

Navštěvovat kurzy Tai-chi bylo výborné rozhodnutí a na lekce se vždy moc tesim. Člověk si zde příjemně odpočine od uspěchaného světa, dokáže na chvíli vypnout a myslet jen na sebe.

Moc mi tohle cvičení pomohlo i při bolestech spojených s karpálními tunely a ramenem. Děkuji Marcelovi, že je tak skvělým trenérem. 

Eva Kirchnerová ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

...uspěchaná doba a stres u mě vyvolaly TINNITUS

Již řadu let jsem měla velké zdravotní problémy.Navíc dnešní uspěchaná doba a stres u mě vyvolaly TINNITUS.

Hledala jsem pomoc a tu jsem opravdu našla u Marcela ve cvičení čchi-kung!!! Cvičím již druhým rokem a můj život se změnil k nepoznání.

Cítím se víc v pohodě,naučila jsem se,,vypnout" a šílené pískání v uších je minimální.

Všem, kdo hledají cestu ke zdraví a pohodě je čchi kung a kouč Marcel ta pravá volba. Marceli děkuji moc. 

Pavla Klimková ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

...hodiny jsou velmi přínosné pro regeneraci těla i mysli

Cvičení tai-chi jsem chtěla vyzkoušet z důvodu jeho příznivých účinků na soustředění mysli, na koordinaci pohybů a na celkovou harmonizaci  - zapojuje celé tělo (klouby, vazy, šlachy) včetně mozku - dá se tedy považovat za cvičení body and mind a můžeme je trénovat v každém věku bez ohledu na kondici.

Hodiny cvičení tai-chi s Marcelem probíhají v příjemné atmosféře v malé skupině cvičících a jsou velmi přínosné pro regeneraci těla i mysli.

Zuzka Manďáková ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

...ve stresujícím období to je balzám pro tělo i duši

O cvičení tai chi jsem uvažovala již dlouho předtím, než jsem začala navštěvovat kurzy. Ačkoliv jsem zpočátku měla obavy z neznámého, přihlásit se na kurz bylo jedním z nejlepších rozhodnutí.

Skvělý individuální a přátelský přístup doplněný útulným prostředím s příjemnou atmosférou dodává domácký pocit, ve kterém se dokážu naprosto uvolnit.

Profesionálním přístupem Marcela dostává každý cvičící potřebnou pozornost a umožňuje tím jejich individuální rozvoj. Zejména ve stresujícím období to je balzám pro tělo i duši.

Ing Alex B. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

...výsledky cvičení se projevily odtraněním bolesti zad

Velmi příjemné prostředí , individuální přístup ,dobrá parta lidí. Výsledky našeho cvičení se projevily odtraněním bolesti zad a lepší pohyblivostí.

Taichi nám pomohlo uvolnit tělo i mysl. Doporučujeme všem to zkusit. 

Marcela a Martin Hejní ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

...velmi oceňuji Marcelovu ochotu, trpělivost  

S Marcelem necvičím dlouho, jen pár měsíců. Nicméně vnímám, že mi cvičení pomáhá. Lépe vnímám své tělo a uvědomuju si důležitost soustředění při každé činnosti. Velmi oceňuji Marcelovu ochotu, trpělivost a respekt k tempu každého cvičícího.

Mgr. Hana Neumannová ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

...mě nabíjí energií a uvolňuje ztuhlé svaly

S Marcelem se znám už pár let. Po delší přestávce jsem se k tai-chi vrátil a musím říct, že mě opět nabíjí energií a uvolňuje ztuhlé svaly.

Cvičení neklade žádné zvláštní fyzické nebo jiné nároky ani nevyžaduje speciální vybavení. Dá se přizpůsobit tělesným a zdravotním možnostem každého cvičícího.

Marcel má klidný a trpělivý přístup. Některé cviky jsou natolik přirozené, že se mi zautomatizovaly a podvědomě je provádím, aniž bych si toho byl vědom. :-)

Je to paráda.

Mgr. Tonda Liška ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

.... zlepšila se rovnováha těla, dokážu již také mentálně vyčistit mysl

Po prodělané mozkové příhodě před třemi lety se kvalita života podstatně změnila. Před tím jsem byla velmi aktivní a plna elánu a najednou to bylo jinak.

Manžel pro mne hledal alternativu cvičení, která by pro mne byla vhodná a pomohla mi pomalou a nenásilnou cestou navrátit hybnost, ztracenou energii a uchovat mentální svěžest. Protože v mládí provozoval čínská bojová umění a byl obeznámen s účinky, zvolil pro nás cestu taiji.

Hledali jsme možnost cvičení s individuálním přístupem a v malé skupině lidí, kde bude způsob cvičení orientován výhradně na zdraví, ne na výkon.

Očekávání se naplnila po nalezení cvičení s trenérem Marcelem v Ostravě. Také nás oslovil jeho příběh, kde uvádí, jak se k tomuto cvičení dostal. Navštěvujeme cvičení od dubna 2018 oba s manželem. Marcel je velmi trpělivý a ke každému z nás přistupuje individuálně podle jeho možností a schopností.

Zdravotní benefity jsem již pocítila. Zlepšila se rovnováha těla, dokážu již také mentálně vyčistit mysl a po absolvování lekce se cítím velmi vyrovnaně a příjemně.

Dalším nezanedbatelným přínosem je i to, že cvičení absolvujeme společně s manželem a máme tak i v důchodovém věku společnou činnost, která nás naplňuje. Doporučuji všem i jako párovou terapii. Je to sdílená radost z pohybu a dosažených cvičebních výsledků partnera a posilování vzájemnosti.

Zájemce o toto cvičení bych chtěla upozornit na trpělivost a neztrácení vůle pro toto úžasné cvičení. Výsledky neuvidíte a neucítíte hned, ale při vytrvání se zřetelem na cíl, pro který jste cvičit začali, se po čase budete divit, co jste ještě schopni dokázat.

Děkujeme Marcelovi za to, že je, a svoji profesi pojímá spíše jako poslání pomáhat lidem než jako byznys s lidským zdravím, jak tomu dnes v mnoha případech bývá.

Stela Tesarczyková ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

CHCI ÚLEVU A JDU NA KURZ

ZDARMA lekce k vyzkoušení?

Osvěžující cviky na záda, svalová relaxace a odpočinek pro unavenou hlavu