Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek s použitím souborů Cookies souhlasíte. Více informací

TRENÉR NA BOLEST ZAD OSTRAVA

Přístup trenéra ve cvičení je malá věc, která tvoří velké rozdíly.

Marcel Malec

Co jsem zač?

Cvičím od dětství. Nejprve judo a pak v dospělosti různá bojová umění (Aikido, Musado). Po 33 narozeninách díky stresující práci v oblasti bezpečnosti se začali u mě postupně projevovat první zdravotní problémy.

A jednou mi má imunita a bolavá záda řekli: A dost! Následně mi zdraví omezilo činnost na poli bojových umění. Nechtěl jsem se smířit s tím, že již nemohu trénovat a žít pohybem.

Naštěstí jsem začal objevovat nové možnosti. Zjistil jsem, že se dá trénovat i jinak. Cvičení, které zdraví obnovují, tělo a mysl uzdravují, energii neberou, ale naopak dávají.

Během praktikování těchto zdravotních cvičení jsem zjistil, že mě přestala bolet bedra, mám tak zdravá záda. A navíc mi cvičení pomáhá i v oblasti psychické hygieny (stres).

TRENÉR ZDRAVOTNÍCH CVIČENÍ

Jsem trenér nejen cvičení na bolavá záda, ale i trenér čínských cvičení tai chi nebo čchi kung na stres a bolest v zádech.

Tai chi trenér

Cvičení tai chi proti stresu a na bolest v zádech

Čchi kung trenér

Čchi kung zdravotní cvičení na stres

Zdravá záda trenér

Cvičení na bolesti v zádech z kanceláře

Přístup trenéra ve cvičení

je malá věc, která tvoří velké rozdíly

💚 Sedne vám trenér lidsky? Přistupuje ve výuce ke všem stejně?

💚 Jeho přístup je chápavý a příjemný? Chová se přátelsky?

💚 Kontroluje vaši techniku? Pozná co potřebujete?

Přístup trenéra k vám je velice důležitý. Přeci jenom se budete společně vídat minimálně 2 měsíce až půl roku (tak dlouho trvají kurzy ve sport klubech). Právě přístup ve výuce tvoří velké rozdíly mezi trenéry.

Nechcete cvičit pod vedením trenéra "mrzouta"? Já věřím, že ne. Tak vás zvu na kurz cvičení na bolavá záda se mnou, pohodovým trenérem Marcelem.